Chevrolet
Chevrolet
Frunze
т. (057) 752-38-38
т. (057) 752-11-14
Главная > Новости
11 Мая 2016

Нове покоління Chevrolet Captiva святкує українську прем'єру

 Офіційний Дилер Chevrolet у Харкові та Харківській області, Автоцентр "Фрунзе-Авто", презентує українським клієнтам нове покоління кросовера Chevrolet Captiva. Разом з презентацією буде дано старт продажів популярного позашляховика від Chevrolet.


11 Мая 2016

Обновленный Chevrolet Cruze в трех кузовах доступен украинским водителям

Официальный дилер  автомобилей Chevrolet в Харькове и Харьковской области, Автоцентр "Фрунзе-Авто",  объявляет о старте продаж нового Chevrolet Cruze, который доступен в трех кузовах: 5-ти дверный хетчбек, седан и практичный универсал.


4 Марта 2016

Світова прем'єра Chevrolet Corvette Grand Sport на Женевському автосалоні 2016

У вересні цього року буде доступний до замовлення абсолютно новий Corvette Grand Sport 2017 модельного року в модифікаціях купе і кабріолет. Крім цього, в рамках Женевського автосалону відсвяткувало європейський дебют нове покоління Chevrolet Camaro 2016 модельного року, що стало на 94 кілограм легше, на 5% потужніше і на 25% економічніше. 


22 Января 2016

GM третій рік поспіль фіксує рекордні продажі!

Згідно з опублікованими результатами компанія General Motors Co. у 2015 році в всьому світі передала клієнтам 9.8 мільйонів автомобілів, що більше на 0.2%, в порівнянні з минулим роком, а це означає, що «переможна» серія рекордних продажів тепер становить три роки.

13 Января 2016

CHEVROLET BOLT EV дебютував на CES!!

 Бренд Chevrolet, который в Украине официально представляет компания «Дженерал Авто Груп» (Корпорация УкрАВТО), представил новую модель Chevrolet Bolt EV в рамках крупнейшего международного форума производителей электроники.
 
Страхование Кредит Запись на
Тест-драйв
Запись
на сервис
Оставить
отзыв
Задать
вопрос
Дополнительное
оборудование
Подписаться
на новости и акции
Получить дисконт