Діагностика електронних систем

СТО ФРУНЗЕ-АВТО: М. ХАРКІВ, ВУЛ. МОЛОДОЇ ГВАРДІЇ, 15/17. ТЕЛ.: +38 (067) 434 51 77

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ НА САЙТІ СТО ФРУНЗЕ-АВТО

WWW.STO-AUTO.KH.UA

Диагностика электронных системНадійність і безпека роботи вашого автомобіля передусім залежить від технічного стану його вузлів і агрегатів. Своєчасне виявлення яких-небудь несправностей автомобіля дозволяє усунути неполадки на ранніх стадіях, що сприятливо позначається на загальному стані усіх систем і заощадить грошові кошти.

Комп'ютерна діагностика націлена на визначення міри зносу вузлів, а також дає точну оцінку загального стану вашого автомобіля.

Комп'ютерна діагностика автомобіля включає перевірку електронних систем автомобіля на наявність можливих кодів несправностей на основних вузлах, стирання цих кодів, а також їх корекцію.

При комп'ютерній діагностиці перевіряється такі системи, як:

  • загальну діагностику усіх систем;
  • діагностику роботи електронної системи управління двигуном;
  • вимір компресії в моторі і кута випередження запалення;
  • діагностику системи безпеки і додаткових систем(ABS, ABD);
  • прочитування даних про пробіг з пам'яті бортового комп'ютера; обнулення помилок, знайдених при тестуванні систем; обнулення міжсервісних інтервалів обслуговування.

Диагностика электронных систем

Cовременные електронні системи автомобіля оснащені системами самодіагностики, які інформують водія про появу різних несправностей. Наприклад лампочка Check Engine.

При отриманні сигналу про помилку система діагностики автомобіля виконує наступні дії:

  • класифікує несправність по номеру( коду помилки) і запам'ятовує цей код;
  • робить дії, що коригують, передбачені програмою, що управляє.

Далі майстер за допомогою сканера прочитує ці коды несправностей, вивчає їх і приймає рішення, що саме несправно або що може сприяти виникненню цих помилок. Проте частина параметрів залишається поза зоною контролю і після прочитування кодів необхідно провести технічну діагностику.

Диагностика электронных систем

Технічна діагностика автомобіля здійснюється кваліфікованим інженерним фахівцем сто Фрунзе-авто, на наявність відповідності або відхилення від норм різних вузлів і агрегатів. В першу чергу перевіряється електрична система автомобіля, щоб переконатися в її повній справності. До неї відносяться: акумулятор, генератор, дроти і контакти.

Часто сам ремонт займає значно менше часу, ніж пошук несправностей. В цьому випадку комп'ютерна діагностика є ефективним способом пошуку некоректно працюючих деталей автомобіля і дозволяє уникнути зайвого розбору частин авто і трудомістких процедур.

Комп'ютерну діагностику краще проходити у офіційного дилера в м. Харків. У нашому сервісному центрі працюють кращі кваліфіковані фахівці-діагности, відмічені дипломами і сертифікатами світового рівня, призери європейських олімпіад, які з радістю допоможуть знайти точну причину несправності за максимально короткий час.

СТО ФРУНЗЕ-АВТО: М. ХАРКІВ, ВУЛ. МОЛОДОЇ ГВАРДІЇ, 15/17. ТЕЛ.: +38 (067) 434 51 77

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ НА САЙТІ СТО ФРУНЗЕ-АВТО

WWW.STO-AUTO.KH.UA