Ремонт двигуна

Запис на сервіс тел: (057) 758-83-02

Ремонт двигателя

Для того, щоб уникнути капітального ремонту двигателя- треба своєчасно або планово проводити діагностику двигуна автомобіля, і усунути виниклі неполадки. Ремонт двигуна повинен розпочинатися з проведення комп'ютерної діагностики автомобіля. В цей час фахівець виявляє усі несправності, і також причини, по яких вони виникли.

Якщо мотор перестав працювати, його розбирають, після цього майстер повідомляє автовласника, які саме роботи належить зробити. При зносі в першу чергу замінюють поршні разом з кільцями, і обов'язково усі сальники і прокладення. Реставрації піддаються деякі деталі і вузли. 

Якщо відтягувати ремонт двигуна, то можливі серйозні ушкодження аж до повного виходу з ладу.

Капітальний ремонт двигуна дозволяє:

 • Збільшити експлуатаційний період двигуна.
 • Запобігти появі поломок, що призводять до виходу з ладу агрегату.
 • Істотно збільшити ресурс двигуна.
 • Поліпшити в цілому якість його роботи.

Важливим свідоцтвом про несправність двигуна може стати:

 • Постукування в працюючому двигуні.
 • Стукаючі звуки можуть вказувати на знос шийок і вкладишів.

Посиніння вихлопу і збільшення витрати олії при русі. Такі ознаки вказують на знос поршнів і циліндрів двигуна.

Ремонт двигателяСеред поширених причин, які призводять до підвищеного зносу движка можна виділити:

 • Несвоєчасне обслуговування масляного фільтру і заміна олії. При роботі двигуна олія втрачає свої властивості, що спричиняє за собою погіршення умов роботи мотора.
 • Експлуатація двигуна з неякісною олією. До вибору олії слід підійти з усією відповідальністю, адже ця рідина безпосередньо впливає на знос вузлів і агрегатів в двигуні. Не залежно від марки машини ремонт деталей, що вийшли з ладу унаслідок використання неякісної олії, робитиметься за однією схемою.
 • Місце пересування. Якщо основний пробіг машина намотала в умовах їзди по трасі, то стан мотора досить непоганий. Міські умови з постійним стартом і гальмуванням дуже негативно позначається на стані двигуна.
 • Фільтри низької якості і не своєчасна заміна. Повітряний і паливний фільтри виконують свої функції, але при щонайменшому ушкодженні абразивні частинки потрапляють в двигун і викликають порушення роботи мотора.
 • Умови експлуатації. Запуск двигуна в зимовий час вимагає від мотора значних витрат ресурсів. Літня жара також украй негативно позначається на стані двигуна.

Для того, щоб дізнатися скільки коштує ремонт двигуна в Харкові, треба звернеться до наших менеджерів і вони розрахують вартість. Також ви можете здійснити у них попередній запис.

СТО ФРУНЗЕ-АВТО: М. ХАРКІВ, ВУЛ. МОЛОДОЇ ГВАРДІЇ, 15/17. ТЕЛ.: +38 (067) 434 51 77

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ НА САЙТІ СТО ФРУНЗЕ-АВТО

WWW.STO-AUTO.KH.UA