Ремонт паливної системи

СТО ФРУНЗЕ-АВТО: М. ХАРКІВ, ВУЛ. МОЛОДОЇ ГВАРДІЇ, 15/17. ТЕЛ.: +38 (067) 434 51 77

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ НА САЙТІ СТО ФРУНЗЕ-АВТО

WWW.STO-AUTO.KH.UA

Ремонт топливной системыТопливная система автомобиля - это целый комплекс по приготовлению и переработке топливной смеси для питания двигателя. Важно вовремя производить диагностику и ремонт топливной системы.Ремонт паливної системи полягає в первинній діагностиці несправностей паливної системи, а вони можуть бути різними - від смикань при русі автомобіля до плаваючих оборотів і відмови запуску двигуна.

У сучасних авто за допомогою комп'ютерної діагностики можна відразу визначити несправність і приступати до ремонту паливної системи, враховуючи специфічність кожного транспортного засобу. Якщо ж поломка має механічний характер, то майстри нашого техцентра використовують спеціальні засоби діагностики, наприклад манометр для під'єднування до рампи і перегляду тиску або його відсутність в системі. І що б увесь цей складний механізм працював чітко і злагоджено, його необхідно своєчасно обслуговувати. Не своєчасне виявлення несправності ситемы тягне до складніших наслідків, таким як Ремонт двигуна, тому проводите своєчасну діагностику паливної системи.

У обслуговування паливної системи входить комплекс заходів, спрямований на підтримку стабільної і правильної дозации горючої суміші :

  • заміна паливних фільтрів тонкого і грубого очищення;
  • промивання паливних форсунок;
  • чищення дроселя;
  • ревізія паливного бака і його чищення;
  • заміна моторного мастила;
  • перевірка датчиків і клапанів системи уприскування;
  • перевірка паливного насоса;
  • перевірка регулятора палива;
  • заміна моторного мастила;
  • заміна свічок запалення.

Ремонт топливной системы

Важливо враховувати, що ушкодження або використання несправною паливною системою, може спричинити займання автомобіля. Тому при появі специфічного запаху палива, необхідно відразу ж заглушити двигун, по можливості знеструмити систему і звернутися в автосервіс.

Рекомендуємо проводити процедуру промивання паливних форсунок як мінімум раз в 60 тис.км. Чистка робиться спеціалізованим сервісним устаткуванням, якщо захочете, то можете бути присутніми при виконанні робіт на Вашому автомобілі.

Не варто робити ремонт паливної системи в гаражних умовах без спеціальних навичок і знань. Звертаючись в нашофициальный автосервіс "Фрунзе-Авто" в місті Харків, Ви отримуєте вичерпну консультацію, якісний ремонт паливної системи, гарантії на усі виконувані роботи.

СТО ФРУНЗЕ-АВТО: М. ХАРКІВ, ВУЛ. МОЛОДОЇ ГВАРДІЇ, 15/17. ТЕЛ.: +38 (067) 434 51 77

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ НА САЙТІ СТО ФРУНЗЕ-АВТО

WWW.STO-AUTO.KH.UA