Ремонт і діагностика гальмівної системи

СТО ФРУНЗЕ-АВТО: М. ХАРКІВ, ВУЛ. МОЛОДОЇ ГВАРДІЇ, 15/17. ТЕЛ.: +38 (067) 434 51 77

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ НА САЙТІ СТО ФРУНЗЕ-АВТО

WWW.STO-AUTO.KH.UA

Ремонт тормозной системы

Гальмівна система автомобіля є однією з найважливіших систем, яка призначена для зниження швидкості руху і повної зупинки(екстреною) автомобіля, а також для утримання на місці автомобіля, що нерухомо стоїть.

Тому при виявленні ознак несправності гальмівної системи, необхідно терміново вжити заходи для її усунення і звернутися до кваліфікованих фахівців офіційного авто дилера в м. Харків і провести ремонт гальмівної системи. 

 • Основні ознаки несправності гальмівної системи:
 • підвищений вільний хід педалі гальма; педаль гальма провалюється і пружинить;
 • зниження ефекту гальмування, жорстка педаль гальма;
 • при гальмуванні автомобіль відводить в один бік;
 • пригальмовування коліс; розігрівання гальм в русі;
 • стук гальм;
 • накладки гальмівних колодок не відділяються від гальмівного диска, колесо важко провертається рукою;
 • нерівномірний знос гальмівних колодок;
 • клиноподібний знос гальмівних колодок; скрип гальм;
 • зниження ефекту гальмування незважаючи на високе зусилля на педаль;
 • пульсація гальм; недостатня ефективність ручного гальма.

Для виявлення причин несправності гальмівної системи потрібне проведення діагностики кваліфікованими фахівцями, які можуть визначити точну причину несправності.

Діагностика гальмівної системи автомобіля може робитися двома способами: дорожніми випробуваннями і випробуваннями на стендах.

Безперечна гідність стендових випробувань : відсутність вплив людського чинника на результати, оперативність і відсутність необхідності "розкриття" гальмівної системи. Витративши декілька хвилин на діагностику і виконавши рекомендації фахівців з усунення виявлених несправностей, Ви отримуєте необхідні гарантії надійної роботи гальмівної системи вашого автомобіля.

Коли гальмівні деталі(гальмівні колодки, і так далі) майже стираються, металеві шайби сконструйовані таким чином, що вони створюватимуть шум, що вищить, коли Ви натискатимете на гальмо.

Колодки

Стерта гальмівна колодка має менший опір, ніж нова і це знижує ефективність роботи гальм. Якщо Ви впродовж досить тривалого часу ігноруватиме це попередження, то Ви можете нанести серйозні ушкодження роторам, барабанам, і іншим частинам. І навіть якщо ви регулярно міняєте гальмівні колодки, зазвичай потрібно невелике додаткове сервісне обслуговування після поїздок на довгі відстані. Поверхня барабанів і дисків стирається нерівномірно при нормальній експлуатації. Тому періодично потрібно їх повторну машинну обробку, щоб вони продовжували нормально працювати. 

Запасна гальмівна система призначена для зупинки автомобіля у разі відмови робочої гальмівної системи. Її ефективність нижча, ніж у робочої гальмівної системи. Функції запасної гальмівної системи найчастіше виконує справна частина робочої гальмівної системи або повністю система стоянки.

Стояночный тормоз

Гальмівна система стоянки призначена для утримання зупиненого автомобіля на місці, щоб виключити його мимовільне чіпання(наприклад, під час стоянки на ухилі). Управляється гальмівна система стоянки за допомогою важеля ручного гальма.

Гальма легкових автомобілів працюють в дуже несприятливих умовах. Вони піддаються дії бруду, води, ударів і поштовхів. Відхід за гальмами - це передусім періодична перевірка їх стану.

СТО Фрунзе-Авто рекомендує, щоб компетентний фахівець оглядав гальмівну систему вашого автомобіля один раз в півроку, з метою уникнення дорогого ремонту або раптової відмови гальма. На СТО Фрунзе-авто наші навчені фахівці перевірять систему вашого автомобіля і допоможуть вам визначити необхідний перелік сервісних робіт і час необхідне на ремонт гальмівної системи. Ми так само робимо такі роботи, як заміна гальмівних колодок, заміна амортизаторів, заміна гальмівної рідини.

    До стану гальмівної системи слід відноситися дуже відповідально. Зневага станом гальм - гарантоване ДТП з дуже сумним результатом. Щоб уникнути несподіваної відмови гальм треба хоч би в найзагальніших рисах знати симптоми найбільш поширених несправностей гальмівної системи, їх причини і можливі(найбільш вірогідні) наслідки.

СТО ФРУНЗЕ-АВТО: М. ХАРКІВ, ВУЛ. МОЛОДОЇ ГВАРДІЇ, 15/17. ТЕЛ.: +38 (067) 434 51 77

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ НА САЙТІ СТО ФРУНЗЕ-АВТО

WWW.STO-AUTO.KH.UA