Альфа Страхування

СК «Альфа Страхування» (Україна) – входить в ТОП-10 лідерів українського страхового ринку, пропонує універсальний портфель послуг, що включає комплексні програми захисту інтересів бізнесу та широкий спектр страхових продуктів для приватних осіб. Компанія має 25 ліцензій, серед яких 18 – на добровільні та 7 – на обов'язкові види страхування. Статутний капітал – 109 980 тис. грн. Заснована в червні 2000 року. Зараз в компанії працює 397 співробітників.

Входить в міжнародний холдинг.

ПрАТ «СК «Альфа Страхування» (Україна) входить до європейської приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings S.A. (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в ряді банківських груп на території країн СНД та Європи, зокрема, операційні компанії ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Також дочірні компанії ABHH ведуть діяльність на Кіпрі та у Великобританії.

Кінцевим бенефіціаром СК «Альфа Страхування» (Україна) є Михайло Фрідман, громадянин Держави Ізраїль, проживає у Великобританії.

СК «Альфа Страхування» (Україна) є членом Національної асоціації страховиків України (НАСУ) та Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ). Компанія співпрацює з лідерами в різних галузях економіки. Клієнтами СК «Альфа Страхування» (Україна) є фінансові організації, найбільші промислові підприємства, мобільні оператори.

Провідний фахівець зі страхування та кредитування 

Наталія Згурська (063) 632 31 39, (097) 635 42 63